Kierownik klubu senior + - Gardna Wielka, pomorskie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SMOŁDZINIE Z SIEDZIBĄ W GARDNIE WIELKIEJ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0498

Miejsce pracy: Mickiewicza 20, 76-213 Gardna Wielka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Kierowanie, prowadzenie i nadzór nad bieżącą działalnością Klubu Senior+
2. Realizacja programu działalności Klubu Senior+.
3. Prowadzenie dokumentacji Klubu w szczególności: regulaminy, listy obecności, dokumentacja uczestników klubu oraz osób prowadzących zajęcia oraz jej właściwe przechowywanie
4. Ustalanie i realizacja rocznego budżetu Klubu Senior+.
5. Odpowiedzialność za powierzony majątek.
6. Koordynowanie spotkań i zajęć dla seniorów.
7. Sporządzanie sprawozdań i rozliczeń finansowych Klubu Senior+ .
Miejsce wykonywania pracy:
a. Klub Senior+ w Stojcinie w wymiarze 20 godzin tygodniowo
b. Klub Senior+ w Gardnie Wielkiej w wymiarze 20 godzin tygodniowo
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Zawód: pozostali pracownicy wsparcia rodziny, pomocy społecznej i pracy socjalnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Posiadanie co najmniej 3 letniego stażu pracy w pomocy społecznej.
Posiadanie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej zgodnie z art. 122 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej,
Znajomość przepisów:
- ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym,
- ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych,
- ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku

NIP: 8392165615
REGON: 005311905
Adres: Mickiewicza 20, 76-213 Gardna Wielka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Balik
Nr telefonu: 598117274
E-mail: poczta@gops-smoldzino.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: https://epuapgopssmoldzino.ssdip.bip.gov.pl/nabory/vi-ogloszenie-o-poszukiwaniu-kierownika-klubu-senior.html
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail