Mechanik samochodowy - Staniszewskie, podkarpackie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: KRZYSZTOF POCZEKAJŁO „KRZYŚ CARS”

Numer oferty: StPr/24/0138

Miejsce pracy: 36-130 Staniszewskie 63, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Naprawa samochodów osobowych i ciężarowych. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony. Praca 8 godzin /dziennie w przedziale czasowym od 8:00-18:00.Godziny pracy do uzgodnienia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Data zakończenia: 10.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik pojazdów samochodowych*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY KAT B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min. 1 rok. Wymagana wiedza i umiejętności w zakresie mechaniki samochodowej

NIP: 8141575066
REGON: 180600460
Adres: 36-130 Staniszewskie 63, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Poczekajło
Nr telefonu: 663 807 434
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urządzi Pracy w Kolbuszowej, które spełniają wymagania pracodawcy zawarte w ofercie pracy, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta, który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą - numer telefonu: 663 807 434

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon