Fizjoterapeuta - Nidzica, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-02-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy
Pracodawca: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NIDZICA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia

Numer oferty: StPr/24/0085

Miejsce pracy: MICKIEWICZA 23, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie pacjenta do zabiegu lub ćwiczeń, przeprowadzenie zabiegu lub ćwiczeń, udzielanie pacjentowi informacji o wykonywanych zabiegach, prowadzenie instruktażu i edukacji pacjentów z zakresu rehabililtacji i fizykoterapii, prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami i procedurami, dbałość o powierzony sprzęt i bieżące zgłaszanie usterek, współpraca z zespołem terapeutycznym.
Miejsce pracy Oddział Rehabilitacji ogólnoustrojowej, Oddział geriatryczny, Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Zakład Opiekuńczo Leczniczy, Zakład opiekuńczo-leczniczy dla pacjentów wentylowanych mechanicznie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 965,38 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku

NIP: 9840078782
REGON: 000306561
Adres: MICKIEWICZA 23, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Kownacka
Nr telefonu: 89 6250 514
E-mail: szpital@zoz.nidzica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail