P.o. asystent sędziego - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2024-02-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: SĄD REJONOWY W ZAWIERCIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Numer oferty: StPr/24/0188

Miejsce pracy: Leśna 4, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: podejmowanie pod kierownictwem sędziego czynności administracji sądowej oraz przygotowywanie spraw sądowych do rozpoznania.
Oferta konkursowa.
Pełna treść oferty dostępna jest na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Zawierciu www.zawiercie.sr.gov.pl w zakładce Oferty pracy - konkursy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent sędziego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze

NIP: 6491667394
REGON: 000322235
Krótki opis działalności gospodarczej: wymiar sprawiedliwości
Adres www: www.zawiercie.sr.gov.pl
Adres: Leśna 4, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Renata Lizak
Nr telefonu: 32 649 79 50
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Pełna informacja o ofercie znajduje się na stronie internetowej: https://www.zawiercie.sr.gov.pl/oferty-pracy
Kompletne oferty należy składać w terminie do dnia 13 marca 2024 r. w Biurze Podawczym Sądu Rejonowego w Zawierciu przy ul. Leśnej 4 lub przesłać za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
Sąd Rejonowy w Zawierciu Oddział Administracyjny ul. Leśna 4 42-400 Zawiercie z dopiskiem OA01.110.7.2024
Dodatkowe informacje dotyczące ogłoszonego konkursu można uzyskać telefonicznie pod numerem 32 649 79 50
Prezes Sądu zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu bez podania przyczyny.
Konkurs składa się z trzech etapów:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Pełna informacja o ofercie znajduje się na stronie internetowej: https://www.zawiercie.sr.gov.pl/oferty-pracy