Specjalista do spraw wynagrodzeń i kadr - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2024-02-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: NAGAS-STALA JOLANTA BIURO RACHUNKOWE " PLUS "
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne, średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0190

Miejsce pracy: Mylna 12/27, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentów płatnika i ubezpieczonego oraz list płac; Wysyłka elektroniczna dokumentów; Prowadzenie spraw kadrowych; Obsługa klientów biura w ww. zakresie.
Praca w godzinach: 8:00-16:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw wynagrodzeń
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1 rok doświadczenia na wskazanym stanowisku, obsługa programów kadrowo-płacowych

NIP: 6491238865
REGON: 273098674
Adres: Mylna 12/27, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Nagas-Stala
Nr telefonu: 32 67 235 42
E-mail: biurorachunkoweplus@onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na e-mail: biurorachunkoweplus@onet.pl
Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach: 12:00-16:00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - www.2x2iplus, Godziny : 12:00-16:00