Operator maszyny - Kutno, łódzkie

Data dodania: 2024-02-29
Dodane przez: MCK Kutno
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 310123

Miejsce pracy: Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przestrzeganie przepisów BHP
Efektywna praca w zespole
Sumienne i uczciwe wykonywanie powierzonych zadań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 270 do 5 320
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Komunikatywność i pogoda ducha
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Wyszyńskiego 13, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
E-mail: mckkutno@lodz.ohp.pl
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail