Asystent rodziny - Krzczonów, lubelskie

Data dodania: 2024-02-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: Ośrodek Pomocy Społecznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0476

Miejsce pracy: Spokojna 7, 23-110 Krzczonów, powiat: lubelski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny w konsultacji z pracownikiem socjalnym, o którym mowa w art. 11 ust. 1; opracowanie, we współpracy z członkami rodziny i koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej, planu pracy z rodziną, który jest skoordynowany z planem pomocy dziecku umieszczonemu w pieczy zastępczej; udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego;
udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych; udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów psychologicznych; udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi; wspieranie aktywności społecznej rodzin; monitorowanie funkcjonowania rodziny
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • współpraca z ludźmi, dyscyplina i sumienność w pracy. dokładnośc
  • dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • analiza ryzyka
  • analityczne myślenie, komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Prawo jazdy kat. B/własny samochód
[Inne] : Dobra znajomość przepisów prawa min: ustawy z dnia 9 czerwca o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej; ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej; ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie; ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego; oraz ich aktów wykonawczych.Pełna zdolność do czynności prawnych.

NIP: 7131805682
REGON: 004166594
Krótki opis działalności gospodarczej: opieka społeczna
Adres: Spokojna 7, 23-110 Krzczonów, powiat: lubelski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Wałachowska
Nr telefonu: 81 5664023
E-mail: ops@krzczonow.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta