Bibliotekarz / bibliotekarka - Morzeszczyn, pomorskie

Data dodania: 2024-02-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: Biblioteka - Ośrodek Kultury w Morzeszczynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0197

Miejsce pracy: Dworcowa 3, 83-132 Morzeszczyn, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Gromadzenie, opracowanie, udostępnianie i selekcja zbiorów,
2. Organizacja i prowadzenie zajęć, warsztatów i imprez kulturalnych promujących literaturę, kulturę, naukę oraz aktywizujących środowisko lokalne,
3. Koordynacja działań sieci placówek bibliotecznych na terenie gminy Morzeszczyn,
4. Inicjowanie oraz uczestniczenie w programach i projektach realizowanych przez instytucję,
5. Czuwanie nad sporządzaniem sprawozdań i innych niezbędnych dokumentów wynikających z pracy placówek bibliotecznych,
6. Rzetelna obsługa użytkowniczek i użytkowników biblioteki zgodna ze standardami obowiązującymi w instytucji,
7. Realizacja usług reprograficznych,
8. Promowanie działań poprzez redagowanie i zamieszczanie informacji w mediach społecznościowych,
i inne.

Pełna treść ogłoszenia na stronie: https://kulturamorzeszczyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/nabor-na-stanowisko-pracy-bibliotekarza-bibliotekarki.html
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: bibliotekarz
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Dyspozycyjność
  • obsługa komputera MS Ofice
  • Samodzielność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : predyspozycje do organizowania i prowadzenia działalności kulturalno-edukacyjnej
[Umiejętność 1] : orientacja w świecie literatury oraz na rynku wydawniczym

NIP: 5932633338
REGON: 522467917
Adres: Kociewska 12, 83-132 Morzeszczyn, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Damian Domański
Nr telefonu: 58-536-27-19
E-mail: kultura@morzeszczyn.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta