Psycholog - Grójec, mazowieckie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Pracodawca: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

Numer oferty: StPr/24/0144

Miejsce pracy: POLSKIEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ 4a, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie badań psychologicznych dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej; poradnictwo psychologiczne dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka; prowadzenie zajęć dla młodzieży z rodzin zastępczych; udzielanie pomocy osobom znajdującym się w kryzysie; specjalistyczne poradnictwo na rzecz osób i rodzin mających trudności lub wykazujących potrzebę wsparcia w rozwiązywaniu problemów życiowych oraz prowadzenie konsultacji psychologicznych, interwencyjne udzielanie pomocy psychologicznej, sporządzanie diagnoz i opinii psychologicznych w zakresie okresowej oceny sytuacji dziecka przebywającego w rodzinnej pieczy zastępczej; uczestniczenie w prowadzeniu naboru kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczych oraz prowadzenia rodzinnych domów dziecka; tworzenie ocen predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej; współpraca z zespołem ds. rodzinnej pieczy zastępczej; udział w szkoleniach dla rodzin zastępczych oraz prowadzących rodzinne dom dziecka; udział w opracowywaniu Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Psycholog (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1) Wiedza z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności:
- ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz aktów wykonawczych do ustawy, ustawy o pomocy społecznej, ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, ustawa o ochronie zdrowia psychicznego, kodeksu rodzinnego i opiekuńczego.
2) Wymagania. Które musi spełniać kandydat na stanowisku: Psycholog
- osoba nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona,
- kandydat wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego,
- osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- kandydat nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym,
- osoba daje rękojmię należytej realizacji zadań z zakresu pracy na stanowisku psychologa,
- kandydat posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku psychologa,
- kandydat posiada nieposzlakowaną opinię.
Minimum 2 lata doświadczenia w poradnictwie rodzinnym, o którym mowa w art. 42 ust. 1 pkt 5 lit. b ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U. z 2022 r. poz. 447 ze zm.)

NIP: 7971777290
REGON: 671959734
Adres: POLSKIEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ 4a, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Grotek
Nr telefonu: 486642830
E-mail: pcpr@pcpr.grojec.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy z PUP, - życiorys (CV), kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz inne zaświadczenia potwierdzające kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia (oryginały do wglądu)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon