133 - pracownik produkcji w zakładzie drobiarskim w radomiu - Radom, mazowieckie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Pracodawca: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/0465

Miejsce pracy: ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania:
· obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej lub pakującej
· czynności porządkowe wokół stanowiska pracy
Warunki pracy:
· praca na hali produkcyjnej w temperaturze 4-6 stopni
· praca w odzieży roboczej i środkach ochrony indywidualnej
· praca w systemie równoważnym 2 zmianowym
· praca w kilkuosobowym zespole
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 28.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : gotowości do pracy w systemie zmianowym; mile widziane prawo jazdy kat. B
[Umiejętność 1] : mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w branży spożywczej; odpowiedzialności i chęci do pracy
[Inne] : Oferujemy:
· pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
· przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy
· pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i linie produkcyjne
· niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy
· środki ochrony indywidualnej
· możliwość awansu i rozwoju zawodowego

NIP: 6462934639
REGON: 243614930
Nr KRAZ: 18909
Adres: BŁAWATKOWA 5/24, 41-908 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Stępień
Nr telefonu: 722220055
E-mail: d.stepien@kpspionki.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail