Pracownik produkcji - Wilamowice, śląskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0271

Miejsce pracy: Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: czynności pomocnicze przy produkcji kształtek hydraulicznych:
• obsługa wtryskarek
• obsługa urządzeń pomocniczych przy wtryskarkach (urządzenia do uwalniania rdzeni, nawijarka drutu)
• wstępna kontrola jakości
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 15.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę (praca dwuzmianowa cały tydzień w godzinach 06-18 i 18-06; zlecenie przewidywane na 18 miesięcy)
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zdolności manualne, sprawność fizyczna, gotowość do pracy zmianowej oraz w godzinach nocnych i w dni wolne od pracy; wykształcenie i doświadczenie nie są wymagane

Nr KRAZ: 29022
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
Nr telefonu: 33 496 5194, 95
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP osoby zarejestrowane pobierają u swojego doradcy klienta