Samodzielna księgowa - Grajewo, podlaskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Pracodawca: JPKA Agnieszka Szymanowska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0100

Miejsce pracy: SPOKOJNA 16, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa działalności klientów biura, tj.
- prowadzenie uproszczonej księgowości (KPiR, ryczałt)
- sporządzanie deklaracji VAT/PIT
- sporządzanie list płac i deklaracji ZUS
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
  • dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • obsługa programów księgowych - księgowość MŚP

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność pracy pod presją czasu
Mile widziane doświadczenie na takim samym stanowisku

NIP: 7191438000
REGON: 369118715
Krótki opis działalności gospodarczej: transport
Adres: SPOKOJNA 16, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Szymanowska
E-mail: jpka.ksiegowosc@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail