Inspektor - Kościerzyna, pomorskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Pracodawca: SZPITAL SPECJALISTYCZNY W KOŚCIERZYNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0140

Miejsce pracy: A.PIECHOWSKIEGO 36, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. przyjmowanie zapotrzebowań składanych przez wszystkie komórki organizacyjne Szpitala:
a. określanie szacunkowej wartości poszczególnych zamówień w tym celu należy wymagać od składającego zapotrzebowanie dokładnego określenia przedmiotu zamówienia,
b. kontrolowanie częstotliwości składanych zamówień na ten sam asortyment, w przypadku powtarzających się towarów wymaganie od składających zapotrzebowania do określenia całorocznych potrzeb,
c. analizowanie zasadności zakupów,

2. realizacja zamówień:
a. wyszukiwanie dostawcy,
b. ustalanie warunków realizacji dostawy i płatności poprzez negocjacje,
c. ściąganie oferty od dostawcy, katalogów i folderów,
d. wybór najkorzystniejszej oferty,
e. przygotowanie dokumentacji i korespondencji w ramach prowadzonych postępowań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 617 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
  • Wyszukiwanie i analiza informacji oraz wyciąganie wniosków

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wskazane wynagrodzenie stanowi wynagrodzenie zasadnicze, do którego należy doliczyć dodatek stażowy od 5 % do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od lat pracy potwierdzonych świadectwem pracy (minimum 5 lat pracy).

NIP: 5911694694
REGON: 19110303900000
Adres: A.PIECHOWSKIEGO 36, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mateusz Buszman
Nr telefonu: 586860123
E-mail: rekrutacja@szpital.koscierzyna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail