Inspektor lub specjalista w dziale członkowsko-lokalowym - Czeladź, śląskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0273

Miejsce pracy: Szpitalna 9A, 40-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie spraw i rejestrów dotyczących lokali mieszkalnych, użytkowych oraz garaży
- przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przekształcenia spółdzielczych praw do lokali w prawo odrębnej własności,
- ustalanie stanu prawnego lokali mieszkalnych i użytkowych na podstawie posiadanej dokumentacji
- przygotowywanie umów m.in. najmu lokali, dzierżawę terenu
- wystawianie zaświadczeń o tytule prawnym do nieruchomości
- prowadzenie spraw samorządowych, teleinformatycznych i organizacyjnych związanych z działalnością Spółdzielni
- obsługa posiedzeń Zarządu i Rady Nadzorczej
- współpraca z Kancelarią Prawną, Komornikami, Urzędem Miasta
- opracowywanie informacji i sprawozdań dla GUS, NBP, rzeczoznawców majątkowych
- obsługa programu komputerowego np. wprowadzania danych
- wyjścia w teren np. w celu weryfikacji stanu zasobów
- prowadzenie całości spraw związanych z ochroną danych osobowych w Spółdzielni
- obsługa interesantów oraz współpraca merytoryczna z innymi komórkami organizacyjnymi spółdzielni.

Praca od pon.do piątku w godzinach
pon.07.00 do 16.00,wtorek 07.00 do 15.00,środa od 7.00 do 15.00 czwartek 7.00 do 15.00 piątek od 7.00 do 14.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: w trybie ustalonym z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- znajomość przepisów Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, Ustawy Prawo Spółdzielcze, Ustawy o ochronie praw lokatorów i mieszkaniowym zasobie gminy, przepisów o ochronie danych osobowych oraz Kodeksu Cywilnego
- znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows, oprogramowania MS Office
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, systematyczność, sumienność
- umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z instytucjami zewnętrznymi
- korzystanie z pełni praw publicznych
- nie skazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo

NIP: 6250010391
REGON: 00048502600000
Krótki opis działalności gospodarczej: Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
Adres: SZPITALNA 9A, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: List motywacyjny
CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i staz zawodowy
Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
Oświadczenie i nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyslne przestepstwo
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady ( UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - Aplikacje należy składać do 15 marca 2024
Mailowo na adres: kadry@czsm.czeladz.pl w temacie: "Oferta pracy - inspektor lub specjalista w dziale członkowsko-lokalowym"
lub w formie papierowej na adres Czeladzka Spłłdzielnia Mieszkaniowa ul. Szpitalna 9a, 41-250 Czeladź, z dopiskiem : Oferta pracy - inspektor lub specjalista w dziale członkowsko-lokalowym" lub osobiście i telefonicznie 609189311