Specjalista ds. utrzymania sieci wodowciągowej - Nowy Dwór Gdański, pomorskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: CENTRALNY WODOCIĄG ŻUŁAWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM

Numer oferty: StPr/24/0194

Miejsce pracy: Warszawska 28A, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie magazynu paliw (zamawianie, wydawanie oraz rozliczanie paliwa),
- prowadzenie magazynu materiałów wodociągowych - zamawianie, wydawanie oraz rozliczanie (wymagana znajomośćasortymentudo usuwania awarii i prowadzenia prac konserwacyjnych na sieci wodociągowej),
- prowadzenie Kart Pracy pracowników,
- prowadzenie gospodarki odzieżą i środkami ochrony osobistej BHP,
- prowadzenie kart drogowych oraz rozliczanie środków transportu ze zużytego paliwa, obciążanie kosztami poszczególnych kont,
- obsługa stacji podnoszenia ciśnienia na terenie działania Zakładu,
- nadzór nad realizacją umów dotycz ących zapotrzebowania na materiały sanitarne zamawiane na teren ZE w Nowym Dworze Gdańskim,
- rozliczanie paliw płynnych, gazowych oraz energii elektrycznej, pobranych na terenie ZE w Nowym Dworze Gdańskim,
- rozliczanie oraz sporządznie informacji dla WKU - sprzętu wciągniętego do ewidencji wojskowej
- kontrola oraz nadzór nad dystrybucją wody pitnej na terenie obsługiwanym przez pracowników ZE w Nowym Dworze Gdańskim (system SCADA),
- sprawozdawczość z działaności,
- nadzór nad powierzonym mieniem,
- zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich zauważonych nieprawidłowości,
- przygotowywanie pism, umów, analiz i statystyk wynikających z zakresu zajmowanego stanowiska,
- dbanie o dobry wizerunek firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 300 do 6 300 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw administracji i rozwoju
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnym lub w zespole o podobnym zakresie realizowanych zadań,
- brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
- wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne,
- umiejętność formułowania poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych,
- znajomość obsługi komputera - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętności korzystania przy codziennej pracy z internetu,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- zdolności analityczne i planistyczne,
- inicjatywa, dynamizm,
- umiejętność pracy w zespole,
- otwartość na zmiany, poszukiwanie nowych rozwiązań,
- wysoka kultura osobista,
- samodzielność,
- mile widziane prawo jazdy kat. B, mobilność.

NIP: 5792024213
REGON: 19299892000000
Adres www: www.cwz.pomorskie.pl
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Morska 1, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Brzezińska
Nr telefonu: 552469517
E-mail: elzbietabrzezinska@nowydworgdanski.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny; dokumenty potwierdzające staż pracy; inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności; oświadczenie o niekaralności oraz posiadaniu pełni praw publicznych.
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wymaganych dokumentów na adres: jacek.graziewicz@cwz.pomorskie.pl lub złożenia ich osobiście w zamkniętych kopertach w sekretariacie Centralnego Wodociągu Żuławskiego Sp. z o.o. w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 28A w terminie do 15.03.2024. w godzinach pracy Spółki od poniedziałku do piątku od 07.00. do15.00 - decyduje data wpływu.
Prośba o zawarcie w składanym CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dokementy złożone bez tej klauzuli nie będą rozpatrywane i zostaną komisyjnie zniszczone.
Osoba do kontaktu pracodawcy: Jacek Grąziewicz
Nr telefonu: 55 246 02 70 wew. 21