Specjalista do spraw kadr i płac - Górka, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pracodawca: R-GOL Sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0378

Miejsce pracy: 14-100 Górka 3d, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej firmy,
prowadzenie akt osobowych pracowników,
przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,
rozliczanie czasu pracy,
naliczanie i dokonywanie rozliczeń ZFŚS.
naliczanie wszelkich świadczeń chorobowych, opiekuńczych, rehabilitacyjnych, macierzyńskich i innych, rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie deklaracji PIT,
wystawiane zaświadczeń np. o zarobkach, zatrudnieniu, itp,
obsługa i rozwój programu płacowo-kadrowego OPTIMA wykorzystywanego przez firmę,
monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy.
godziny pracy: poniedziałek - piątek: 7:30-15:30,
miejsce pracy: Ostróda, Górka 3D.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Oferujemy:
interesującą pracę, stwarzającą możliwości rozwoju zawodowego,
pozytywną atmosferę pracy w pomocnym, radosnym i energicznym zespole,
szacunek do wszystkich współpracujących z nami osób - niezmiennie od 23 lat,
umowę o pracę, pracę 7.00-15.00.
benefity:- wczasy pod gruszą,- karty lunchowe,- kawa i herbata,- ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,- dofinansowanie programu Medicover Sport,- szkolenia,- nieoprocentowana pożyczka,- premia świąteczna,- nagrody jubileuszowe.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętności komunikacyjne, kultura osobista,
umiejętność szukania rozwiązań,
dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w Zespole,
terminowość wykonywania powierzonych zadań,
wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
skrupulatność, dokładność i uporządkowanie,
doświadczenie i/lub wykształcenie w dziedzinie kadr i płac,
znajomość ustawy o ZFŚS, prawa pracy.

NIP: 7412132944
REGON: 36512935000000
Adres: 14-100 Górka 3d, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Emilia Przybysz
Nr telefonu: 795564141
E-mail: rekrutacja@r-gol.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail