Spawacz do działu konstrukcji stalowych - Bytom, śląskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracodawca: "Firma Mazur" Sp. z o.o. Sp. K.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0225

Miejsce pracy: 41-909 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: spawanie metodą MIG/MAG, spawanie metodą TIG - opcjonalnie, przygotowanie materiału i stanowiska pracy, montaż elementów zgodnie z dokumentacją techniczną, obróbka po spawaniu, prace ślusarskie, przygotowanie do wysyłki
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 34,67 do 38 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 06.00-14.00 lub 08.00-16.00, wynagrodzenie ze stawką godzinową
Zawód: spawacz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Spawacz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • znajomości rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Inne wymagania: p
umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie spawalnicze, posiadanie prawa jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie i wyjazdów na krótkie delegacje, znajomość języka angielskiego - A1/A2 - pomocne, ale nie konieczne

NIP: 6263011949
REGON: 243244596
Adres: Szyby Rycerskie, 41-909 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 668-468-743
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon