Elektromonter instalacji i urządzeń elektroenergetycznych - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: WĘGLOKOKS ENERGIA ZCP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0153

Miejsce pracy: RUDA ŚLĄSKA, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Wykonywanie przeglądów, konserwacji i oględzin maszyn i urządzeń elektrycznych niskiego i średniego napięcia
2. Obsługa pracy rozdzielni w tym dokonywanie niezbędnych przełączeń planowanych i awaryjnych na systemach niskiego i średniego napięcia
3. Wykonywanie bieżących napraw układów automatycznej regulacji oraz układów pomiarowych na terenie zakładu pracy
4. Utrzymanie eksploatowanych urządzeń przyrządów pomiarowych w dobrym stanie technicznym
5. Diagnozowanie usterek i wdrażanie ewentualnych działań zapobiegawczych
6. Wykonywanie prac instalacyjno-montażowych
7. Nadzór nad eksploatacją urządzeń, rozdzielni elektrycznych oraz instalacji oświetleniowych zgodnie z wytycznymi w dokumentacji techniczno-ruchowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka miesięczna, premia uznaniowa i inne dodatki wynikające z Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali elektromechanicy i elektromonterzy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
Inne wymagania: Wynagrodzenie 6200 brutto stawka miesięczna, premia uznaniowa i inne dodatki wynikające z Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy
Wykształcenie: min.zawodowe branżowe lub średnie branżowe lub wyższe o specjalności elektrotechnika, elektromechanika, mechatronika lub inne pokrewne kierunki
Umiejętności:
1. Podstawowa wiedza w zakresie napędów elektrycznych, sieci IT, TN, sieci i urządzeń elektroenergetycznych średniego napięcia
2. Podstawowa znajomość i obsługa urządzeń automatyki przemysłowej
3. umiejętność "czytania" i analizy schematów elektrycznych
4. Umiejętność pracy w zespole
5. Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
Uprawnienia:
świadectwo kwalifikacyjne SEP G1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacjami i sieciami na stanowisku eksploatacji, prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
Doświadczenie zawodowe:
min. 2 letnie

NIP: 6411006444
REGON: 27266185400000
Adres: Szyb Walenty 32, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karina Biernacka-Szwajnoch
Nr telefonu: 32 274 95 05 wew. 300
E-mail: k.biernacka-szwajnoch@weglokoksenergia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail