Inwentaryzacja 11.03.2024 - Czechowice-Dziedzice, śląskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: MBP Bielsko-Biała Kosynierów
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 310051

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Liczenie towaru w aptece (rozpoczęcie godz. 08:00). Wymagana dyspozycyjność, ukończony 16rż.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: inwentaryzator
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dyspozycyjność, ukończony 16rż.

Krótki opis działalności gospodarczej: Inwentaryzacje.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Kosynierów 20, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: mbp.bielsko-biala@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail