Masażysta - Lusówko, wielkopolskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Sprzątam bo lubię Anna Nowicka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0667

Miejsce pracy: TARNOWSKA 2E/2, 62-080 Lusówko, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: masowanie ciała według zaleceń, praca w godzinach 8-16 oraz 14-22
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 80 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto / godz.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: technik masażysta*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: technik masażysta, umiejętność wykonywania masażu ajuwerdyjskiego, kurs masażu, kurs masażu ajuwerdyjskiego, komunikatywna znajomość języka polskiego, mile widziana wysoka kultura osobista

NIP: 9720042563
REGON: 364972706
Adres: TARNOWSKA 2E/2, 62-080 Lusówko, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 731040684
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, LM, świadectwa pracy, zaświadczenia o ukończonych kursach
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt osobisty lub telefoniczny, Godziny : 10-11