Inżynier r102/0501-238/24 - Włocławek, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracodawca: G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0499

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami,
- opracowywanie i pozyskiwanie zapytań ofertowych,
- kontakt z klientami zagranicznymi,
- prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizacja transakcji,
- bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano montażowych,
- nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników oraz podwykonawców,
- bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.02.2024
Data zakończenia: 27.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: menedżer marki (brand manager)
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Obsługa programu AutoCAD

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykszt. wyższe inżynierskie (preferowany kierunek mechaniczny lub budowlany), doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, umiejętność wykonywania ofert z branży budowlanej i konstrukcyjno- mechanicznej, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, znajomość programu AUTOCAD, dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra samoorganizacja, umiejętności analityczne, umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji

NIP: 8880401295
REGON: 005886741
Adres: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wioletta Pilarska
Nr telefonu: 54 232-08-40
E-mail: kadry@izomont.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres: kadry@izomont.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 54 2320840
z dopiskiem menedżer/inżynier z językiem niemieckim
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 08.00-16.00