Specjalista ds. technicznych r101/0500-237/24 - Włocławek, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracodawca: G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0498

Miejsce pracy: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano montażowych,
- kontrolowanie terminów odbiorów częściowych i końcowych,
- nadzór nad właściwym rozliczeniem robót i rozliczanie materiałów zużytych do produkcji,
- wykonywanie pomiarów i sporządzanie protokołów odbioru oraz dokumentacji odbiorowej i jakościowej zgodnie z wymogami kontrahentów oraz pracodawcy,
- wykonywanie ofert oraz kalkulacji technicznych,
- sporządzanie dokumentacji transportowej i wysyłkowej,
- organizacja i nadzór załadunków,
- kontakt z klientem zagranicznym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.02.2024
Data zakończenia: 27.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • czytanie rysunków technicznych
  • Obsługa programu AutoCAD

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie (preferowany kierunek budowlany lub mechaniczny); doświadczenie na podobnym stanowisku 2 lata; znajomość rysunku technicznego i zagadnień kalkulacji; umiejętność wykonywania ofert z branży budowlanej i konstrukcyjno-mechanicznej; znajomość programu AutoCAD; znajomość procesów obróbki metalu; znajomość technologii wykonania konstrukcji stalowych; mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego; dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność, umiejętności analityczne

NIP: 8880401295
REGON: 005886741
Adres: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 54 232-08-49
E-mail: aandrusiak@izomont.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z dopiskiem Specjalista ds. technicznych na adres e-mail: aandrusiak@izomont.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 54 232-08-49 !
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 08.00-16.00