Dysponent-kasjer - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: BANK SPÓŁDZIELCZY TCZEW
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0193

Miejsce pracy: 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży produktów bankowych w tym wykonywanie czynności kasjerskich,
- Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego w siedzibie Banku Spółdzielczego w Tczewie przy ul. Ignacego Paderewskiego 1 lub na adres: justyna.langowska@bstczew.sgb.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 27.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer bankowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik ekonomista*
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • dokładność

NIP: 5930102424
REGON: 000496188
Krótki opis działalności gospodarczej: Bank
Adres: Padarewskiego 1, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Langowska
E-mail: justyna.langowska@bstczew.sgb.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV