Układacz kostki brukowej - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: K&K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0423

Miejsce pracy: Grunwaldzka 2/2, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej, wykonywanie nawierzchni brukowej, wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowej, wykańczanie nawierzchni brukowe.
Umowa zlecenie, praca w delegacji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 9 500 PLN
Zawód: brukarz
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kategoria - B
  • umiejętności pracy na koparko-ładowarce

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kat.B, umiejętność pracy na koparko- ładowarkach, 2 lata doświadczenia zawodowego, w przypadku obywateli Ukrainy wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany

NIP: 5783165902
REGON: 526991160
Nr KRAZ: 30837
Adres: Polna 16B/4, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Yevheniia Zhalinska
Nr telefonu: +48500561262
E-mail: zhalinska9313@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail