Specjalista do spraw projektów unijnych - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: Centrum Inicjatyw Lokalnych

Numer oferty: StPr/24/0172

Miejsce pracy: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tworzenie wniosków projektów unijnych zgodnie z obowiązującymi regulaminami konkursowymi; realizacja projektów unijnych; stała współpraca z partnerami krajowymi i zagranicznymi. Praca w godzinach: 7:00-15:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw obsługi projektów i programów
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • obsługa pakietu MS Office
  • Obsługa komputera

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość języka polskiego, w tym zasad pisowni i gramatyki; umiejętność pracy pod presją czasu, wysoka kultura osobista, wysoki poziom umiejętności społecznych, łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań; dokładność i terminowość przy sporządzaniu dokumentacji, terminowość.

NIP: 6492214967
REGON: 152178020
Krótki opis działalności gospodarczej: organizacja członkowska
Adres www: www.cil.org.pl
Adres: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Jarosz
Nr telefonu: 32 67 020 14
E-mail: rekrutacja@cil.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą telefoniczny i mailowy
CV, list motywacyjny.
Proszę o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych zgodnie z zakresem określonym w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, tj.
imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe,
wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Jeżeli Twoje dokumenty aplikacyjne obejmują dane osobowe inne niż wyżej wskazane lub szczególne kategorie danych (tzw. dane wrażliwe), o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, np. dane dotyczące zdrowia, proszę Cię o umieszczenie w dokumentach poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji. Zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 10:00 - 14:00