Tokarz - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "HYDROTAST" TADEUSZ BŁESZYŃSKI, ANDRZEJ STORA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0557

Miejsce pracy: Karola Miarki 36, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Wykonywanie czynności obróbki skrawaniem zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną.
- Godziny pracy: 6:00-14:00 + możliwość pracy w soboty i niedziele - do uzgodnienia z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 27.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4242 zł/brutto - do uzgodnienia z pracodawcą. Praca na umowę o pracę na czas określony 1 rok. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: tokarz w metalu
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widiane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność obsługi tokarki. Wymagana znajomość rysunku technicznego.

NIP: 2220013744
REGON: 270718490
Krótki opis działalności gospodarczej: NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN. INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA.
Adres: 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Henryk Szmit
Nr telefonu: 519-199-047
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 519-199-047) w godzinach: 8:00-13:00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny., Godziny : 8:00-13:00