Psycholog - Bielawa, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: Prywatna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bielawie "MENTOR"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia

Numer oferty: StPr/24/0082

Miejsce pracy: Wolności 105, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE, WSPARCIE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. DIAGNOZA I OPINIA PSYCHOLOGICZNA.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Data zakończenia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 11 100 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 18:00
Liczba godzin 80 - 120 miesięcznie / uzależniona od ilości klientów/
Proponowane wynagrodzenie brutto za 1h 110 zł / do negocjacji/
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne -kierunek psychologia, przygotowanie pedagogiczne, dośwaidczenie zawodowe na stanowisku 2 lata, uprawnienia Stanford Binet

NIP: 8822128664
REGON: 382581736
Adres: Wolności 105, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Blacharz
Nr telefonu: 794546436
E-mail: poradniamentor@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, cv, list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail