Inspektor/podinspektor - Nielubia, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żukowicach z Siedzibą w Nielubi
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0145

Miejsce pracy: 67-231 Nielubia 51A, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie postępowań i udzielanie informacji z zakresu ustawy o dodatku osłonowym, gazowym.
Przygotowania projektów decyzji administracyjnych, odmownych, postanowień, pismo należności z urzędu.
Praca w programie Świadczenia Rodzinne, TT- mieszkanie.
Prowadzenie bieżącej korespondencji dotyczącej świadczeń i świadczeniobiorców, prowadzenie Pubktu kancelaryjnego, bieżące wysyłanie poczty.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana bardzo dobra znajomość obsługi komputera, poczty elektronicznej; umiejętność interpretacji przepisów prawa oraz ich praktycznego zastosowania, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, kreatywność myślenia i planowania pracy, umiejętność pracy w zespole

NIP: 6931068664
REGON: 004043816
Adres: 67-231 Nielubia 51A, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 76 831 42 84 wew.4
E-mail: gops@zukowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail