Sprzedawca - Gorlice, małopolskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracodawca: CENTRUM BUDOWLANO-OGRODNICZE FAMILIA B&M MARIOLA DZIKI, BOLESŁAW DZIKI S.C.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0235

Miejsce pracy: Kościuszki 30, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzedaż materiałów budowlano - technicznych; obsługa klienta; przygotowywanie zamówień
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 7- 18 (wg grafiku - 7-15, 10- 18)
Umowa o pracę okres próbny - do 3 m-cy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie - kierunek bez znaczenia; staż pracy - 5 m-cy; prawo jazdy kat. B; obsługa komputera; znajomość asortymentu budowlanego/technicznego

NIP: 7382143244
REGON: 122424754
Krótki opis działalności gospodarczej: Składy budowlane
Adres: Binarowska 5, 38-340 Biecz, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bolesław Dziki
Nr telefonu: 609-159-210
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie