Sprzątaczka - Będzin, śląskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: STOWARZYSZENIE "BĄDŹ Z NAMI"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0270

Miejsce pracy: Podłosie 10, 42-504 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzatanie placówki dla osób niepełnosprawnych: mycie toalet, sal terapeutycznych, korytarzy, klatki schodowej, okien, dbanie oo ład i porzadek w obiekcie.
Umowa o pracę na zastępstwo, na okres ok 2 miesięcy z możliwością przedłużenia, 1/2 etatu.
Praca od poniedziałku do piątku 4 godziny dziennie:
poniedziałek, środa i piątek: od 07:00 do 11:00
wtorek i czwartek: 11:00 - 15:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność sprzątania, dokładność, elastyczność w pracy, samodzielność

NIP: 6252128553
REGON: 27680784600000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: 11 Listopada 7, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 267 51 99
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Kontakt telefoniczny: 32 267 51 99 i osobisty.