Robotnik budowlany - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "LEX-BUD" S.C.

Numer oferty: StPr/24/0151

Miejsce pracy: Gen. Hallera 20/105, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca na budowie przy robotach remontowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 28 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na budowie lub w przypadku braku doświadczenia umiejętności. Delegacje, praca na terenie woj. śląskiego. Pracodawca zapewnia hotel, transport i dietę. Pierwsza umowa zlecenie na 1m-c, następnie umowa o pracę

NIP: 6411004824
REGON: 272555603
Krótki opis działalności gospodarczej: Roboty budowlane
Adres: Gen. Hallera 20/105, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wiesława Sikora
Nr telefonu: 32 342 06 93
E-mail: darius1@interia.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon