Pracownik ochrony fizycznej - brama wjazdowa- recepcja centrum dystrybucyjne jmp gdańsk - Kokoszki, pomorskie

Data dodania: 2024-02-27
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2026

Miejsce pracy: Kartuska 491, 80-298 Kokoszki, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na bramie wjazdowej do centrum dystrybucji (kontrola ruchu osobowo - towarowego, praca przy komputerze i skanerze ręcznym), ochrona obiektu, obchody itp.
Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-19, 19-7.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
- terminowe wypłaty,
- darmowe dwudaniowe posiłki w restauracji pracowniczej,
- dodatek za pracę w porze nocnej,
- premie,
- umowę o pracę po okresie próbnym,
- praca w systemie zmianowym - dwie zmiany ( 07-19, 19-07 ) dzień następnie noc i dwa dni wolne.
- 150 zł brutto zwrotu za dojazdy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na danym stanowisku, podstawowa znajomość pracy przy komputerze, umiejętność pracy w grupie, niekaralność, nastawienia na dłuższą współpracę.

NIP: 5260208094
REGON: 00808725900000
Adres www: www.konsalnet.pl
Adres: JANA KAZIMIERZA 55, 01-267 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 695 330 123
E-mail: aleksandra.kurkiewicz@konsalnet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail