Kosiarz - pracownik ds. utrzymania tertenów zielonych - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0093

Miejsce pracy: 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: utrzymanie zieleni miejskiej, koszenie, grabienie.Praca na terenie miasta Mysłowice. Praca na 2 zmiany 6-14; 14-20
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Zawody:
  • Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia:
  • Obsługa kosy spalinowej
Inne wymagania: wymagane wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia do obsługi kosy spalinowej

NIP: 2220007637
REGON: 270647904
Krótki opis działalności gospodarczej: Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne
Adres: Stadionowa 11, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 728 880 395
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - kontakt w godz. 6-14