Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy - Cieszyn, śląskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracodawca: MP MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0217

Miejsce pracy: Liburnia 15, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie koncepcji projektów inwestycyjnych, udział w technicznych ocenach ryzyka, pozyskiwanie ofert cenowych od kontrahentów, planowanie harmonogramów prac dla projektów
Nadzór kontrahentów podczas wykonywania projektów inwestycyjnych, prac budowlanych, wystawianie pozwoleń, opieka nad kontrahentem
Zapewnienie wsparcia wdrożenia części technicznej projektu zgodnie z zaplanowanym budżetem i harmonogramem z uwzględnieniem przepisów prawa, norm, procedur oraz standardów wewnętrznych
Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji oraz specyfikacji projektowej
Aranżowanie i nadzorowanie wszystkich niezbędnych testów i prób
Inwentaryzacja obiektów obejmujących zakres projektu
Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 720 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

NIP: 7010400130
REGON: 14693861200000
Krótki opis działalności gospodarczej: Manpower to światowy lider rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej.

Manpower jest częścią ManpowerGroup lidera innowacyjnych rozwiązań HR dla globalnego rynku pracy. Wiodącą na rynku globalnym i polskim agencją zatrudnienia z ponad 70-letnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej i ponad 20-letnią obecnością w Polsce. Eksperci oraz wykwalifikowani Konsultanci Manpower każdego dnia z pasją pomagają firmom i talentom odnaleźć się nawzajem.
Adres: DR. STEFANA KOPCIŃSKIEGO 79, 90-033 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Stachurska
Nr telefonu: 604054767
E-mail: malgorzata.stachurska@manpower.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail