Elektromonter - Dziwnów, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim
Pracodawca: Komenda Portu Wojennego Świnoujście
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0120

Miejsce pracy: Marynarki Wojennej 16, 72-420 Dziwnów, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku elektromonter w Sekcji Obsługi Infrastruktury Grupa Zabezpieczenia Dziwnów.
Utrzymanie sprawności technicznej wszystkich urządzeń i sieci elektroenergetycznych zamontowanych w obiektach na terenie kompleksu koszarowego Dziwnów.
Przestrzeganie obowiązujących aktów normatywnych w zakresie eksplatacji maszyn i urządzeń warsztatowych, metrologii, eksploatacji urządzeń energetycznych oraz gospodarki materiałowej.
Realizacja prostych prac konserwacyjnych w zakresie utrzymania infrastruktury.
Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP. PPOŻ i ochrony środowiska.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia (brutto): 4242,00 zł (3200,00 zł brutto stawka zasadnicza + 32,57% premii) oraz dodatek za wysługę lat w zależności od stażu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter sieci trakcyjnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie techniczne, mechanika i elektryka, minimum 5 lat w zawodzie, posiadanie ważnych uprawnień w zakresie eksploatacji urządzeń i sieci elektroenergetycznych dot. obsługi, konserwacji, montażu i remontów o napięciu do 1 kV (uprawnienia SEP: " E gr 1 pkt 2,4,7,9")

NIP: 8550005892
REGON: 811143594
Adres: Kadm. Włodzimierza Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1. Podanie
2.CV - życiorys zawodowy
3. Kopia świadectwa ukończenia szkoły średniej lub dyplomu ukończenia studiów
4. Kopie świadectw pracy,
5. Dokumenty poświadczające uprawnienia do pracy na stanowisku

Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: siedziba KPW Świnoujście ul. Steyera 28