Psycholog 1/2 etatu - Stargard, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Pracodawca: Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża Szczecin
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Numer oferty: StPr/24/0164

Miejsce pracy: Limanowskiego 24, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: * Świadczenie poradnictwa psychologicznego dla osób przewlekle psychicznie chorych oraz wykazujących inne zaburzenia czynności psychicznych:
* Opracowywanie indywidualnych planów postępowania wspierającego i aktywizującego oraz oceny jego wyników;
* Organizowanie różnego rodzaju treningów w ŚDS
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 355,97 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat.B
  • uczciwość
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie; al. Wojska Polskiego 63; 70-476 Szczecin lub adres e-mail: szczecin.ekonomiczny@pck.pl z dopiskiem: OFERTA PRACY w ŚDS w Stargardzie. Kandydaci mogą zostać poddani dodatkowemu procesowi rekrutacji poprzez wykonanie zleconych zadań przez ZOO PCK.
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883)

NIP: 8520003701
REGON: 007023731
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców
Adres: Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Żóltowska
Nr telefonu: 91 433-73-02
E-mail: szczecin.ekonomiczny@pck.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie; al. Wojska Polskiego 63; 70-476 Szczecin lub adres e-mail: szczecin.ekonomiczny@pck.pl z dopiskiem: OFERTA PRACY w ŚDS w Stargardzie. Kandydaci mogą zostać poddani dodatkowemu procesowi rekrutacji poprzez wykonanie zleconych zadań przez ZOO PCK.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta