Kierownik gospodarczy - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: POMORSKA MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA W GDAŃSKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1984

Miejsce pracy: Generała Józefa Hallera 17, 80-401 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapewnienie warunków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania
szkoły, organizowanie inspekcji technicznych budynku i otoczenia oraz
konserwacji i remontów, utrzymanie właściwego stanu sanitarnego budynku szkoły, organizacje bieżących remontów (poszukiwanie wykonawców, umowy,
nadzór nad realizacją), prowadzenie ksiąg inwentarzowych, prowadzenie księgi obiektu, rejestrów ZP, ewidencjonowanie wyposażenia, środków trwałych, pomocy
dydaktycznych w księgach inwentarzowych, terminowe sporządzanie sprawozdań (np. GUS, BDO, ZP), zaopatrzenie szkoły w materiały i pomoce naukowe, dokonywanie zakupów w sposób celowy i oszczędny, znajomość przepisów Prawa zamówień publicznych w tym: sprawozdania, plany, przygotowanie, prowadzenie dokumentacji oraz przeprowadzanie przetargów pod względem Prawa zamówień publicznych, znajomość obsługiwania platform zakupowych do przeprowadzania
przetargów, prawidłowe prowadzenie dokumentacji dotyczącej wydatków
z funduszy unijnych, nadzorowanie i kierowanie pracą podległego personelu, sporządzanie grafików recepcji, sporządzanie umów na wynajem pomieszczeń szkolnych, internatu, sporządzanie umów z instytucjami zewnętrznymi, obsługa programów: SIO, PROGMAN - wyposażenie, BDO, KSAT, Excel, SL, przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych, opisywanie rachunków, faktur pod względem merytorycznym, przestrzeganie dyscypliny budżetowe, współpraca z instytucjami zewnętrznymi. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 07:30-15:30.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.medyk.gda.pl, zakładka aktualności, zakładka oferty pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 do 9 600 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje korzyści z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierownicy do spraw innych typów usług gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie: wyższe, kierunek administracja, prawo, zamówienia publiczne i 3 letni staż pracy lub średnie, kierunek adaministracyjny, ekonomiczny i 6 letni staż pracy, - doświadczenie zawodowe: 3 lata przy wykształceniu wyższym i 6 lat przy wykształceniu średnim,
- umiejętności: znajomość przepisów o zmówieniach publicznych, finansach publicznych, Prawo budowlane, obsługa komputera, sporządzanie inwentaryzacji majątku, sporządzanie umów z kontrahemtami, - uprawnienia: prawo jazdy.
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

NIP: 9571148611
Adres: Generała Józefa Hallera 17, 80-401 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 341 25 93 w. 41
E-mail: kadry@medyk.gda.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: a) list motywacyjny oraz informacje (np. CV), o których mowa w art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2023r. poz. 1465 z późn. zm.) tj. imię(imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
b) kserokopia dyplomów potwierdzających wykształcenie,
c) kserokopia świadectw pracy lub inne dokumenty potwierdzające zatrudnienie oraz staż pracy,
d) kserokopia zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
e) oświadczenie o niekaralności, posiadanym obywatelstwie (w przypadku osoby będącej obywatelem państwa Unii Europejskiej lub innego państwa, której na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej - kserokopia dokumentu
potwierdzającego posiadanie znajomości języka polskiego określonego w przepisach o służbie cywilnej), pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o posiadaniu nieposzlakowanej opinii,
f) w przypadku dostarczenia danych osobowych innych niż wymagane w punkcie 6 - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych danych osobowych zawartych w aplikacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1206 ze zm.).
Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 530), jest zobowiązany do złożenia wraz z dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Oferty można składać osobiście w sekretariacie szkoły, mailowo na adres kadry@medyk.gda.pl lub za pośrednictwem poczty.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail