Kierownik robót telekomunikacyjnych - Słupsk, pomorskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ENERGETYCZNYCH "ARINSTAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0440

Miejsce pracy: Portowa lub miejsce realizacji inwestycji przez pracodawcę 18D, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - organizacja oraz nadzór nad wykonywanymi robotami budowlanymi zgodnie z pozwoleniem/zgłoszeniami na budowę, projektem, dokumentacją wykonawczą, STWiORB oraz obowiązującymi przepisami;
˗ organizowanie pracy własnej i zespołu, rozliczanie sprzętu i harmonogramu rzeczowo-finansowego;
˗ przyjmowanie i zabezpieczanie terenu budowy;
˗ prowadzenie dokumentacji budowy;
˗ koordynowanie zadań zapobiegających zagrożeniom bezpieczeństwa i zapewniających ochronę zdrowia;
˗ realizowanie zaleceń wpisanych do dziennika budowy;
˗ zgłaszanie do odbioru robót zanikających lub ulegających zakryciu;
˗ przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
˗ zgłaszanie robót budowlanych do odbioru;
˗ uczestniczenie w czynnościach odbiorowych i zapewnienie usunięcia ewentualnych wad.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik budowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • dokładność, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kategoria - B
  • dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - zdolność zarządzania ludźmi
- doświadczenie min. 3 lata na stanowisku kierowniczym w branży telekomunikacyjnej
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
- obsługa programu Autocad

NIP: 8393210080
REGON: 382687966
Adres: Portowa 18D, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 59 720 51 03
E-mail: biuro@arinstal.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Kontakt osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Kontakt osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/e-mail