Mechanik pojazdów samochodowych - Białystok, podlaskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: MPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0477

Miejsce pracy: 42 Pułku Piechoty 48, 15-950 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługiwanie maszyn i urządzeń drogowych
diagnozowanie i naprawa pojazdów,
demontaż i montaż podzespołów,
naprawę zabudów specjalistycznych,
konserwacja maszyn i urządzeń
obsługę komputera diagnostycznego.
naprawa sprzętu utrzymania zimowego(pługi, solarki)
posługiwanie się dokumentacją techniczno-ruchową obsługiwanych maszyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: stabilność zatrudnienia,
stałe godziny pracy (2 zmianowy system pracy),
umowę o pracę,
benefity: bony świąteczne,
profesjonalne narzędzia pracy,
możliwość rozwoju,
przyjazna atmosfera w pracy,
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik pojazdów samochodowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość naprawy pojazdów i maszyn
znajomość obsługi komputera diagnostycznego
zaangażowanie w powierzone zadania,
komunikatywność,
kreatywność,
odpowiedzialność i obowiązkowość
Mile widziane:
prawo jazdy kat. B lub C,
uprawnienia na wózki widłowe

NIP: 5420201038
REGON: 05002589200000
Krótki opis działalności gospodarczej: gospodarowanie odpadami, oczyszczanie miasta
Adres www: http://www.mpo.bialystok.pl/
Adres: 42 Pułku Piechoty 48, 15-950 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 509824229
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon