Specjalista do spraw gwarancji i ubezpieczeń - Będzin, śląskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BANIMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0252

Miejsce pracy: Energetyczna 10, 42-504 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wsparcie wewnętrznych struktur polskich Spółek grupy DUNA Aszfalt w celu pozyskania limitów gwarancyjnych;
Zarządzanie limitami gwarancyjnymi i monitorowanie zapotrzebowania na limity gwarancyjne;
Współpraca z ubezpieczycielami, pośrednikami ubezpieczeniowymi i bankami w celu pozyskiwania produktów gwarancyjnych i ubezpieczeniowych;
Uzgadnianie z inwestorami oraz podwykonawcami treści gwarancji wnoszonych na zabezpieczenie realizacji postanowień umownych;
administrowanie polisami ubezpieczeniowymi, udział w procesach likwidacji szkód;
Uzgadnianie z inwestorami oraz podwykonawcami treści polis ubezpieczeniowych wnoszonych na zabezpieczenie realizacji postanowień umownych;
Opracowywanie zleceń na wystawianie oraz aneksowanie gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych;
Przygotowywanie zestawień w zakresie gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych z uwzględnieniem stopnia wykorzystania linii gwarancji;
Ewidencjonowanie i monitorowanie kosztów opłat i prowizji związanych z polisami ubezpieczeniowymi oraz gwarancjami;
Weryfikowanie zapisów umownych dotyczących kwestii finansowych, gwarancji, polis ubezpieczeniowych oraz kosztów ich pozyskania.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Całościowe utrzymanie floty samochodowej oraz maszyn i urządzeń budowlanych,
Bieżące naprawy, diagnostyka, konserwacja oraz usuwanie usterek pojazdów mechanicznych,
Wykonywanie okresowych przeglądów,
Przygotowywanie zamówień na części zamienne,
Współpraca z innymi działami firmy.
I umowa na okres próbny 3 miesięcy.
Praca od 7.00 do 15.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw obsługi posprzedażowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe Ekonomia, Finanse lub Bankowość);
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok (warunek konieczny);
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem;
Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
Obsługa komputera w zakresie programu MS Office w szczególności MS Excel;
Samodzielność i własna inicjatywa w działaniu;
Komunikatywność i kultura osobista;
Odpowiedzialność, rzetelność i terminowość;
Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasową;
Umiejętności pracy w zespole;
Prawo jazdy kat. B.

NIP: 6291858847
REGON: 27338834300000
Adres: Energetyczna 10, 42-504 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Cieplińska
Nr telefonu: 532 728 437
E-mail: praca@banimex.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny 532 728 437 i e-maill: praca@banimex.pl w celu ustalenia terminu rozmowy.