Specjalista w dziale produkcyjno-remontowym - Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracodawca: JASTRZĘBSKIE ZAKŁADY REMONTOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne

Numer oferty: StPr/24/0071

Miejsce pracy: JZR Sp.o.o., 44-268 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - zamieszczanie ogłoszeń oraz organizowanie aukcji elektronicznej na platformie zakupowej;
- bieżące prowadzenie raportów sprzedaży;
- udział w przygotowaniu postępowań przetargowych na zlecany zakres prac;
- przygotowywanie zamówień w systemie informatycznym;
- koordynowanie działań związanych ze sprzedażą zleceń bieżących i kontraktowych;
- prowadzenie centralnego rejestru przyjętych do realizacji zleceń i złożonych zamówień u podwykonawców oraz analiza porównawcza związanych z realizacją kosztów rzeczywistych z kosztami normatywnymi;
- analiza zgodności stanu faktycznego zrealizowanych zamówień u podwykonawców z otrzymanymi fakturami, wprowadzenie do zatwierdzenia merytorycznego faktur w systemie informatycznym;
- udział w tworzeniu rzeczowych planów pradukcji i harmonogramów produkcji;
- udział w przygotowaniu budżetów i okresowych planów kosztów produkcji wydziałów produkcyjnych i przychodów ze sprzedaży oraz bieżąca kontrola ich realizacji;
- współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie opracowania planów techniczno-ekonomicznych Spółki;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: techniczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • zdolność działania pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra obsługa Word i Excel
  • Zaangażowanie w pracę na rzecz osiągnięcia sukcesu i bezpieczeństwa biznesu
  • dyspozycyjność

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wykształcenie min. średnie o profilu technicznycm, mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki wykształcenia zgodne z profilem Spółki)

NIP: 6331971048
REGON: 27605781300000
Krótki opis działalności gospodarczej: usługi dla kopalń, górnictwa, usługi remontowe
Adres www: www.jzr.pl
Adres: Węglowa 4, 44-268 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Izabela Hanzlik-Pławecka
Nr telefonu: 32 438 80 32
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
kontakt telefoniczny:
Izabela Hanzlik-Pławecka 32 438 80 32
Gabriela Stefańska 32 438 80 34
Iwona Majka 32 438 80 33
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon