Pracownik fizyczny - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: BSK RETURN SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0168

Miejsce pracy: Towarowa 22, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - usuwanie awarii i wykonywanie prac remontowych środków transportowych, kontenerów oraz sprzętu technicznego,
-czyszczenie i malowanie kontenerów,
-praca na samodzielnym stanowisku
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe plus premia uznaniowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocnik mechanika
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Kurs spawania

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, operatywność, samodzielność, dokładność, mile widziane uprawnienia spawacza

NIP: 6492064479
REGON: 27016451900000
Krótki opis działalności gospodarczej: sprzedaż złomu
Adres: Towarowa 22, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Makieła
Nr telefonu: 5004 273 715
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
na rozmowę w sprawie pracy proszę umawiać się telefonicznie pod nr 504 273 715 w godz. 8:00 - 15:00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00 - 15:00