Inspektor w biurze gospodarki lokalowej - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0196

Miejsce pracy: Bogumińska 4b, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizacja zadań własnych gminy w zakresie zabezpieczenia potrzeb mieszkaniowych
wspólnoty samorządowej Miasta Wodzisław Śląski,
realizacja spraw z zakresu najmu lokali mieszkalnych i najmu socjalnego,
prowadzenie spraw związanych z przeprowadzeniem wizji celem ustalenia warunków
mieszkaniowych osób ubiegających się o przydział lokalu mieszkalnego, realizacja zadania
wymaga wyjazdów w teren,
prowadzenie spraw związanych z zamianą i podnajmem lokali mieszkalnych,
wydawanie skierowań do zawarcia umów najmu lokali mieszkalnych i najmu socjalnego
lokalu,
wypłacanie zwaloryzowanych kaucji mieszkaniowych,
analiza wykonywania i zaangażowania środków budżetowych,
realizacja zobowiązań finansowych wobec Wspólnot Mieszkaniowych,
kontrola faktur / rachunków obcych zakupowych pod względem merytorycznym.

Oferta konkursowa, szczegółowe informacje dostępne pod adresem: https://bip.wodzislaw-slaski.pl/bipkod/015
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa o pracę zostanie zawarta na czas określony na okres 6 miesięcy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor ochrony danych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kategorii B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. posiadać wykształcenie wyższe,
2. pożądane wykształcenie wyższe o kierunku zarządzanie, finanse, administracja,
3. konieczne 3 lata stażu pracy,
4. pożądane 2 lata stażu pracy w organach administracji państwowej lub samorządowej,
5. cieszyć się nieposzlakowaną opinią,
6. posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,
7. nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z
oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
8. posiadać znajomość ustawy o samorządzie gminnym,
9. posiadać znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego,
10.posiadać znajomość ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o
zmianie Kodeksu cywilnego,
11.posiadać znajomość ustawy o własności lokali,
12.posiadać znajomość ustawy Kodeks cywilny,
13.posiadać znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.

NIP: 6472545098
REGON: 000526883
Krótki opis działalności gospodarczej: Samorząd terytorialny.
Adres www: https://bip.gmwodzislawsl.finn.pl/bipkod/015
Adres: Bogumińska 4b, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1. podanie o pracę,
2. kwestionariusz personalny kandydata,
3. dyplom, świadectwo (kserokopia) ukończenia szkoły średniej,
4. dyplomy i świadectwa (kserokopie) ukończenia innych form podnoszenia kwalifikacji (egzaminy zawodowe, kursy),
5. kserokopia książeczki wojskowej, potwierdzająca uregulowany stosunek do służby wojskowej,
6. kserokopia prawa jazdy,
7. oświadczenie o posiadaniu obywatelsktwa polskiego,
8. oświadczenie o ukończeniu 21 lat,
9. oświadczenie o nienagannej opinii,
10. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
11. oświadczenie o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci winni składać w zamkniętych i zaadresowanych kopertach do dnia 7 marca 2024 roku w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia
Śląskiego pokój nr 115 , ul. Bogumińska 4b. Na kopercie powinien być umieszczony napis:
Nabór na stanowisko Inspektora w Biurze Gospodarki Lokalowej w Urzędzie Miasta
Wodzisławia Śl..
Oferty można składać osobiście lub drogą pocztową - decyduje data wpływu do Biura Obsługi
Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.
Więcej informacji nt. dokumentów aplikacyjnych dostępne pod adresem: https://bip.wodzislaw-slaski.pl/bipkod/015
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta