Podinspektor w wydziale mienia i nadzoru właścicielskiego w referacie obsługi inwestorów i obrotu nieruchomościami urzędu miasta wodzisławia śląskiego - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0195

Miejsce pracy: Bogumińska 4, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nabywanie nieruchomości zajętych pod drogi w związku z realizacją zleceń z Wydziału
Gospodarki Komunalnej oraz Zarządu Dróg Miejskich,
regulacja dróg na podstawie art. 73 ustawy Przepisy wprowadzające ustawy reformujące
administrację publiczną,
zamiana nieruchomości w związku z przejęciem nieruchomości pod drogi na podstawie
decyzji podziałowej zgodnie z art. 98 ustawy o gospodarce nieruchomościami,
przygotowywanie dokumentacji dot. nabycia nieruchomości (zakup, darowizna),
kompletowanie dokumentacji do wystąpienia z wnioskiem do sądu o zasiedzenie
nieruchomości zajętych pod drogi,
przygotowywanie zamówień publicznych dot. wyłonienia godety, rzeczoznawcy
majątkowego,
prowadzenie postępowania geodezyjnego (podział) na nieruchomościach stanowiących
własność osób fizycznych bądź prawnych,
prowadzenie spraw wieczystoksięgowych,
przygotowywanie materiałów z zakresu regulacji stanu prawnego dróg na Komisje, Sesje
Rady Miasta Wodzisławia Śląskiego,
planowanie budżetu w zakresie powierzonych zadań (wieloletnie prognozowanie).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: https://bip.wodzislaw-slaski.pl/bipkod/015
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. posiadać wykształcenie wyższe,
2. pożądane wykształcenie wyższe o kierunku administracja, gospodarka nieruchomościami,
geodezja,
3. pożądane doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw z zakresu gospodarki
nieruchomościami,
4. cieszyć się nieposzlakowaną opinią,
5. posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,
6. nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z
oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
7. posiadać znajomość ustawy o samorządzie gminnym,
8. posiadać znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego,
9. posiadać znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami,
10.posiadać znajomość ustawy Kodeks cywilny,
11.posiadać znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

NIP: 6472545098
REGON: 000526883
Krótki opis działalności gospodarczej: Samorząd terytorialny.
Adres www: https://bip.gmwodzislawsl.finn.pl/bipkod/015
Adres: Bogumińska 4, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferty kandydatów muszą zawierać:
1. podanie o pracę,
1. kwestionariusz personalny kandydata,
2. dyplom, świadectwo (kserokopia) ukończenia szkoły wyższej ,
3. dyplomy i świadectwa (kserokopie) ukończenia innych form podnoszenia kwalifikacji
(egzaminy zawodowe, kursy),
4. oświadczenie o nieposzlakowanej opinii,
5. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni
praw publicznych,
6. oświadczenie o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo
ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci winni składać w zamkniętych i zaadresowanych
kopertach do dnia 7 marca 2024 roku w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia
Śląskiego, ul. Bogumińska 4b. Na kopercie powinien być umieszczony napis: Nabór na
stanowisko Podinspektora w Wydziale Mienia i Nadzoru Właścicielskiego w Referacie Obsługi
Inwestorów i Obrotu Nieruchomościami w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śl..
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta