Psycholog - Michałowice, mazowieckie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ GMINY MICHAŁOWICE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0254

Miejsce pracy: 05-816 Michałowice, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy psychologicznej Klientom Ośrodka. Świadczenie wsparcia indywidualnego w ramach: Punktu Poradnictwa Specjalistycznego, Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego ds. uzależnień oraz w razie konieczności w miejscu zamieszkania klienta.
Realizacja zadań w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie w tym wsparcie psychologiczne osób doświadczających przemocy i udział w pracach grup roboczych. Prowadzenie zajęć grupowych z uczestnikami Placówki Wsparcia Dziennego i Dziennego Domu Seniora.
Praca z rodzicami/opiekunami PWD. Przygotowanie indywidualnych diagnoz psychologicznych. Pomoc w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, wychowawczych i życiowych rodzin objętych wsparciem psychologicznym. Współpraca z pracownikami socjalnymi GOPS w zakresie opracowywania diagnoz i ustalania indywidualnych Planów pomocy rodzinom i osobom zgłaszającym się do GOPS. Praca w godzinach popołudniowych i wieczornych, etat lub średnio 2 razy w tygodniu praca do godziny 18.00 i dwa razy w tygodniu praca do godziny 20.00. Umowa o pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia. Miejsce wykonywania pracy- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Aleja Powstańców Warszawy 1, 05-816 Reguły oraz PWD ul. Raszyńska 34 Michałowice, DDS Komorów ul. Ceglana 2D, Opacz Kolonia ul. Ryżowa 90. Wynagrodzenie miesięczne 4800-5800 brutto dla pełnego wymiaru.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia - wyższe na kierunku psychologia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy terapeutycznej. Niezbędne posiadanie warsztatu do pracy indywidualnej i grupowej, mile widziane doświadczenie z zakresu psychoterapii, prowadzeniu zajęć socjoterapeutycznych czy treningu zastępowania agresji. Oferta przeznaczona zarówno dla osób pełnosprawnych, jak i dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

NIP: 5341530747
REGON: 006712150
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: Powstańców Warszawy 1, 05-816 Reguły, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Wieczorek-Bareła
Nr telefonu: 22 350 91 22
E-mail: sekretariat@gops.michalowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 10-14