Magazynier - Kolbuszowa, podkarpackie

Data dodania: 2024-02-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "BUDMAX" s.c. Krystian Malec Elżbieta Kukulska

Numer oferty: StPr/24/0131

Miejsce pracy: Handlowa 5, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Godziny pracy 8:00 do 16:00.
Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Data zakończenia: 25.02.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Inne wymagania: chęci do pracy,dokładność, sumienność, punktualność.
wymagana możliwość dzwigania powyżej 20kg cieżarów.

NIP: 8141610816
REGON: 180113799
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach(4752z), raelizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków(4110z), roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych (4222z), rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych(4311z), przygotowanie terenu pod budowę(4312z),
wywonywanie instalacji elektrycznych(4321z), wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych(4322z), wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych(4329z), wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich(4313z), tynkoqwanie(4331z), zakładanie stolarki budowlanej(4332z), posadzkarstwo, tapetowanie i oblicowanie ścian(4333z), malowaniei szklenie(4334z), wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych (4391z),
Adres: 36-145 Kupno 178, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystian Malec
Nr telefonu: 509422286
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej w celu otrzymania skierowania na rozmowę kwalifikacyjną do pracodawcy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą: 509422286
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon