Asystent osoby niepełnosprawnej - Stare Racibory, podlaskie

Data dodania: 2024-02-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Pracodawca: Stowarzyszenie Pomocy Szansa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0101

Miejsce pracy: 18-218 Stare Racibory 4, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadaniem asystentów będzie pomoc uczestnikom Programu w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym, zgodnie z założeniami Programu. Usługi asystencji osobistej będą świadczone w godzinach i terminach odpowiadających zapotrzebowaniu osób objętych wsparciem, tj. przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy czym przez tego samego asystenta maksymalnie do 12 godzin na dobę.
Usługi asystencji osobistej polegają na wspieraniu przez asystenta osobę z niepełnosprawnością w różnych sferach życia
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN
Opis wynagrodzenia: Wymiar czasu pracy 360 h w okresie od 01.03.2024r. do 31.12.2024r.
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia
1. posiadanie kwalifikacji w następujących zawodach i specjalnościach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, siostra PCK, fizjoterapeuta. W przypadku braku wymienionych kwalifikacji osoba ubiegająca się o zatrudnienie na stanowisku asystent powinna posiadać co najmniej 6-miesięczne udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami.
2. W przypadku usług asystencji osobistej, które będą świadczone na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami do ukończenia 16. roku życia, dodatkowo wymagane będzie:
a) zaświadczenie o niekaralności;

Preferowane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
b) informacja o niefigurowaniu w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym w postaci wydruku pobranej informacji z Rejestru.

praca Placówkach Stowarzyszenia Pomocy Szansa w powiecie wysokomazowieckim

NIP: 6591438405
REGON: 356286644
Adres: 32-250 Witowice 60A, powiat: miechowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Dworakowska-Łukasiuk
Nr telefonu: 665330071
E-mail: wtz2@spszansa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail