Pracownik gospodarczy (szprotawa) - Szprotawa, lubuskie

Data dodania: 2024-02-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Pracodawca: SIMPLEKS-Stanisław Motyka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0121

Miejsce pracy: Ciszowska 15a, 67-300 Szprotawa, powiat: żagański, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace konserwatorskie, prace ogrodowe, prace porządkowe.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 22.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 30zł brutto/h. Praca w ramach umowy zlecenie, praca w godzinach 7-11 lub 15-19 w zależności od rodzaju prac do wykonania.
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 9240009726
REGON: 970286614
Krótki opis działalności gospodarczej: PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE W SZPROTAWIE ( OBECNI 3)
Adres: SZKOLNA 18, 68-113 Wrzesiny, powiat: żagański, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisław Motyka
Nr telefonu: 512113147
E-mail: przedszkole.europejczyk@vp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Na spotkanie z pracodawcą należy zgłosić się z otrzymanym skierowaniem do pracy oraz dokumentami aplikacyjnymi.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-20