Elektryk. - Stąporków, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-02-23
Dodane przez: MCK Końskie
Pracodawca: Tensa Automotive Sp zoo

Numer oferty: 309890

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 5, 26-220 Stąporków, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Elektryk. Montaż świateł obrysowych, rozprowadzanie wiązek z kablami, lutowanie i podłączanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 25.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, możliwe przyuczenie

NIP: 676-24-70-109
REGON: 122983590
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja nadwozi pojazdów silnikowych, przyczep i naczep
Adres: Stanisława Staszica 5, 26-220 Stąporków, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Strużyk
Nr telefonu: 604717775
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon