Technik auromatyk - Dąbrowa Górnicza, śląskie

Data dodania: 2024-02-23
Dodane przez: MCK Sosnowiec
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, techniczne

Numer oferty: 309907

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Bieżący nadzór nad systemami automatyki pracujących linii produkcyjnych,Drobne zmiany programowe w zakresie programów istniejących układów sterowania,Udział w okresowych przeglądach i remontach systemów sterowania linii produkcyjnych,Nadzór prac firm zewnętrznych w zakresie zmian sprzętowych dotyczących nowych i istniejących linii produkcyjnych,Utrzymanie urządzeń produkcyjnych w pełnej
sprawności technicznej,Usuwanie ewentualnych usterek oraz awarii zgodnie obowiązującymi procedurami Sporządzanie raportów produkcyjnych i zmianowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 45
Opis wynagrodzenia: 30,00 – 45,00 brutto (w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności oraz kwalifikacji)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: technik automatyk*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne, techniczne
Uprawnienia:
  • Uprawnienia SEP elektryczne lub energetyczne (wymagany staż - lata: 1)
Szczegóły dotyczące uprawnień::
  • Uprawnienia SEP elektryczne lub energetyczne, staż wymagania:1.0

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne Kierunek /specjalność Technik UR/Automatyk, Robotyka Doświadczenie zawodowe 1-3 lata Uprawnienia, umiejętności Wiedza z zakresu zasad eksploatacji maszyn i urządzeń
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Uprawnienia SEP elektryczne lub energetyczne
Diagnostyka układów sterowania (napędy, sterowniki PLC)
Doświadczenie na tożsamym stanowisku
Wykształcenie minimum średnie techniczne
Zdolność identyfikowania i rozwiązywania problemów
Sumienność i rzetelnoś

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 322978730
E-mail: mck.sosnowiec@slaska.ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny: Aby skorzystać z naszych ofert pracy należy przyjechać do naszego biura i się zarejestrować. Po rejestracji otrzymają Państwo skierowanie do pracodawcy. MCK czynny jest w godzinach 8.00-15.00 i znajduje się na ul. Rzeźniczej 12 w Sosnowcu,p. 108 (budynek PUP) Z powodu częstej pracy w terenie prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.